Autor Wątek: Spalony pasek LED - lampa przednia lewa Audi A5 Coupe 2008 r.  (Przeczytany 89 razy)

Offline norbiszon

• Nowy klubowicz
  • *
  • Oznaczenia Silnika:: 1 984 cm3 180KM
  • Rocznik Auta: 2008
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Śląskie
Spalony pasek LED - lampa przednia lewa Audi A5 Coupe 2008 r.
« dnia: Sierpień 24, 2019, 15:00:00 pm »
Witam Wszystkich,
Dzisiaj mój ukochany samochód Audi A5 Coupe z 2008 r. wyświetlił mi komunikat, iż spaliła się żarówka do jazdy dziennej w lewym przednim reflektorze, czyli nieszczęsny, cały pasek LED  :'(
Moje pytanie brzmi, czy będę zmuszony do zakupu nowego/używanego reflektora, czy też można skorzystać z regeneracji LED w reflektorze? Może ktoś z Was korzystał już z takiej usługi?  :o
Z góry dzięki za odpowiedź!  ;)

W dniu dzisiejszym wysyłam lampę do serwisu Spec-Lab w Stęszewie zajmującego się naprawą ledów  ;)
Próbowałem jeszcze podmienić moduły w reflektorach odpowiedzialne za obsługę ksenonów i ledów, niestety nic to nie dało  ???
Po wymontowaniu także prawej lampy (w celu wymontowania modułu led/ksenon) wyskoczył mi jeszcze błąd "Headlight range control defective", czy po zamontowaniu już sprawnego reflektora z ledem zniknie on sam, czy też wymaga kasowania?  :'(

Ostatnia aktualizacja postu  ;D Dzisiaj do mnie wrócił naprawiony reflektor, LED świeci, jak oryginalny, nie widać różnicy między lampami, cięcia też nie są specjalnie widoczne, robota na moje oko została wykonana schludnie  8)
Cała zabawa, łącznie z wysyłką wyniosła mnie 480 zł, teraz tylko pytanie, jak z trwałością tego dzieła (gwarancja wystawiana jest na rok)  :P
Co do samego serwisu Spec-Lab w Stęszewie mam trochę mieszane uczucia, nijak ma się ich profesjonalizm przedstawiony na stronie internetowej http://regeneracja-led.pl/ do rzeczywistości, gdybym sam do nich nie dzwonił i ich nie "nękał" co z moją lampą, jaki będzie koszt naprawy, kiedy nastąpi wysyłka itp., to prawdopodobnie zaskoczyłby mnie dzisiaj kurier pod domem z paczką  :o :o
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2019, 19:17:29 pm wysłana przez norbiszon »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15